• POWIATOWY KONKURS NA DEKORACJĘ ŚWIĄTECZNĄ I ARANŻACJĘ STOŁU BOŻONARODZENIOWEGO 2016

•

Dnia 10 grudnia 2016 roku podczas II PowiatowegoKiermaszu Mikołajkowego zorganizowanego przez Starostwo w Brodnicy został rozstrzygnięty Konkurs na Dekorację Świąteczną. Udział w konkursie wzięły cztery uczennice z naszego gimnazjum: Marta Koszczał, Iwona Rutecka, Sylwia Borkowska, i Sandra Raszkowska. Wśród nagrodzonych ( III miejsce) znalazła się praca autorstwa naszej uczennicy Sylwii Borkowskiej - serdecznie gratulujemy!

Sylwia Borkowska i Sandra Raszkowska wzięły też udział w konkursie powiatowym ,,Aranżacja stołu bożonarodzeniowego" organizowanym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Brodnicy Technikum ul. Karbowska.

Nad konkursami czuwała i dziewczętami opiekowała się pani Aleksandra Ładzik.

TU WIĘCEJ ZDJĘĆ

tekst: p. A Ładzik